Anahtarcı Adem Usta Kimdir?

Anahtarcı Adem Usta olarak tanınan Adem Kaçan, 1982 Bayburt doğumlu evli ve 3 çocuk babasıdır. Küçük yaşlarda elektroniğe karşı büyük bir ilgisi vardı, Lise yıllarında hem okula giderken hem de bir akrabasının yanında anahtar işleri ile uğraşıyordu. Zamanla işene olan sevgisi okulunun önüne geçerek liseden sonra anahtarcı olarak iş hayatına başlamasına sebep oldu.

Mesleğini severek yapan Adem Usta çırak olarak başladığı meslek hayatına, vatani görevini de yerine getirdikten hemen sonra abisi ile birlikte İstanbul Bahçelievler’de ilk işyerini kurmuştu. Ev, kasa ve mekanik araba anahtarı yapımı ile uğraşırken elektronik becerisi de olan adem usta, otomotiv sektörünün gelişimi ve immobilizerli anahtarların yayılması ile birlikte 2000’li yılların başında elektronik oto anahtar işine yöneldi.

Çıraklıktan bugüne uzanan tecrübesi ile sektörün öne çıkan oto anahtar ustalarının içinde yerini almayı başarmıştır. Yapmış olduğu hizmetler ile  gün geçtikçe müşterilerinin güveninin kazanmış, tercih edilen ve önerilen bir usta olmuştur.

Azimli ve kararlı yapısı, yapımı çok zor olan anahtarları bile sabırla uğraşıp bir çok kez yapmasına sebep olmuştu. Kaliteden ödün vermeyerek müşterilerine her zaman olabilecek en makul fiyatlara anahtarlar sunmuştur. Gerek sosyal medyadan gerek anahtar yaptıran müşterilerin birbirlerine önermeleri ile ismi il sınırlarının dışına taşmıştır. Öyle ki Türkiye’nin birçok illerinden gelip aracına yedek anahtar yaptırmak isteyen müşterileri olmuştur.

Anahtar yaptıran müşterileri, memnuniyetlerini bildirmek için Google işletme yorumlarına onlarca kez yorumda bulunmuşlardır, işte adem usta için yapılmış memnuniyet yorumlarından birkaç örnek:

Oto Anahtarcı Adem Usta

Anahtarcı adem usta hakkında yapılan yorumlar

 

 

  • 2.871 görüntülendi
  • 0
  • 03 Nisan 2021